Walentynki bez słodzenia

rozpoczęcie 2020-02-14, godz: 17.30
zakończenie 2020-02-14, godz: 22.30
Kraków, woj. małopolskie
Dajwór 19
Dziewczyno, chłopaku! Z partnerką, partnerem lub bez! Dla wszystkich szukających bezpiecznego schronu przed walentynkowym bombardowaniem miłością mamy ważny komunikat: 14 lutego ogłaszamy Chabry strefą zdeamorowaną!

Tego dnia na barze obowiązuje całkowity zakaz słodzenia – po żołniersku walimy prawdę prosto w oczy, lejemy pyszne, naturalnie wytrawne wina i nawet jak się uśmiechamy, to trochę jakby kwaśno.

Mamy też dla Was wyzwanie! Bezpłatną degustację unikalnego, ekstremalnie gorzkiego włoskiego likieru ziołowego – szczegóły oraz hasło uprawniające do degustacji podamy w wydarzeniu w terminie późniejszym, więc zachowajcie rewolucyjną czujność!

Jak zwykle rezerwujemy tylko jeden stolik – więc zamiast toczyć walki o rezerwację gdzie indziej i atakować z góry upatrzone pozycje, możecie na spontanie wpaść do nas na wino i przekąski!
dane organizatora: Chabry z Poligonu, 509 274 914
Ambasada winaAmbasada winaProjektowanie stron wwwProjektowanie stron wwwŁukasz Król PhotographyŁukasz Król PhotographySyty trzmiel - Jedzenie i spokójSyty trzmiel - Jedzenie i spokójTaste IT AllTaste IT AllSommelierzy Auchan FBSommelierzy Auchan FBWinnica BalczewoWinnica Balczewo