Villany - na bis!

rozpoczęcie 2020-02-19, godz: 19:00
zakończenie 2020-02-19, godz: 21:00
Kraków, woj. małopolskie
Filarecka 3
UWAGA!! UWAGA!!

Wszystkie miejsca na degustację win z Villany, w środę, 22 stycznia, o godz. 19:00, zostały już zarezerwowane. Ponieważ jednak zainteresowanie spotkaniem okazało się bardzo duże i powstała „lista rezerwowa”, postanowiliśmy zorganizować dodatkową degustację. Odbędzie się ona w środę, 19.02., jak zawsze o godz. 19:00, jak zawsze u 2Bratanków na Filareckiej 3.
A zatem: wraz z naszym somellierem Marcinem Zatorskim zapraszamy na spotkanie z winami pochodzącymi z samego południa Węgier, pod hasłem: „Villany - na bis!”

Villany - stąd już tylko parę kroków do Chorwacji. Klimat właściwie już śródziemnomorski, a wina po prostu znakomite. Wielu z nich nie powstydziłyby się najlepsze bordoskie chateau. Warto odwiedzić ten region, to tylko 2 godziny jazdy z Budapesztu. Na miejscu niezliczone wine bary, winiarnie i knajpki, w których można przekonać się o tym jak smakują intensywne, mocnej budowy, pełne owoców i tanin wina m. in. z najlepszych działek Kopar i Siklos.

Tradycyjnie w trakcie spotkania zaprezentujemy 6 win z Villany, a po nim zapraszamy do zakupu win w promocyjnych cenach:)

Koszt degustacji: 50 zł/os.
Liczba miejsc ograniczona.
Prosimy o wcześniejszy zakup biletu.

Rezerwacja miejsc:
- tel. 530 222 020
- mail: tomasz.witkowski@domusvini.com.pl
- osobiście w sklepie 2Bratanki/Węgierskie wina przy ul. Filareckiej 3.
dane organizatora: 2 Bratanki/Węgierskie Wina, tomasz.witkowski@domusvini.com.pl
Ambasada winaAmbasada winaProjektowanie stron wwwProjektowanie stron wwwŁukasz Król PhotographyŁukasz Król PhotographySyty trzmiel - Jedzenie i spokójSyty trzmiel - Jedzenie i spokójTaste IT AllTaste IT AllSommelierzy Auchan FBSommelierzy Auchan FBWinnica BalczewoWinnica Balczewo