Spotkanie z winnicą Donnafugata

rozpoczęcie 2020-02-06, godz: 19.30
zakończenie 2020-02-06, godz: 22.30
Konstancin, woj. mazowieckie
Warszawska 60
Zapraszamy na kolejne spotkanie z serii małej akademii wina SMACZNeEgo. Zupełnie wyjątkowe spotkanie z Winnicą Donnafugata prosto z Sycylii! Zapraszamy na rodzinne opowieści i przegląd win winnicy.

Wina Donnafugata to prawdziwa uczta zmysłów - bogactwo smaków i przepiękne etykiety projektowane przez włoskiego artystę!

Obok gości z Włoch spotkanie poprowadzi certyfikowany sommelier, członek Stowarzyszenia Sommelierów Polskich, znawca win włoskich Girolamo Jerry di Gregorio. Partnerem spotkania jest Le Barbatelle - Prosecco i Wina Włoskie. Spotkanie w języku angielskim i polskim.

Nazwa Donnafugata (uciekająca kobieta) przywołuje historię Marii Karoliny, matki Ferdynanda IV Barbona. To właśnie ona na początku lat 800 uciekła z Neapolu przed oddziałami napoleońskimi. Schronienie znalazła na Sycylii, gdzie obecnie znajduje się winnica Donnafugata. Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy!

W programie degustacji najlepsze wina winnicy (włączając wina premimum) i dobrane przekąski.

Zapraszamy! Bilet: 120 PLN
Rezerwacje: aleksandra@smaczneego.com.pl 604 454 861
Zakup / odbiór biletów: SMACZNeEgo, Warszawska 60, Konstancin.
dane organizatora: SmaczneEgo, aleksandra@smaczneego.com.pl 604 454 861
Ambasada winaAmbasada winaProjektowanie stron wwwProjektowanie stron wwwŁukasz Król PhotographyŁukasz Król PhotographySyty trzmiel - Jedzenie i spokójSyty trzmiel - Jedzenie i spokójTaste IT AllTaste IT AllSommelierzy Auchan FBSommelierzy Auchan FBWinnica BalczewoWinnica Balczewo