Ormiański wieczór! Wina i kuchnia Armenii - spotkajmy się

rozpoczęcie 2019-11-23, godz: 19:00
zakończenie 2019-11-23, godz: 23:00
Kraków, woj. małopolskie
Kraków Slow Wines Lipowa 6f
To będzie pyszne spotkanie! Po targach Enoexpo podsumujemy ich efekty podczas ormiańskiej biesiady. Spróbujemy specjalnie przygotowanych na tę okazję win, uraczymy się pysznymi daniami ormiańskiej kuchni a przede wszystkim – spotkamy się z producentami i ich przedstawicielami. Cała Armenia w kieliszku i na talerzu! :)
Spotkanie poprowadzi Mariusz Kapczyński (red. naczelny Vinisfera.pl). Za kulinaria będzie odpowiadał Pavel Portoyan. Słowem - będzie pysznie!
UWAGA - bardzo prosimy o przeczytanie informacji poniżej:
► Udział w spotkaniu jest darmowy, ale przeznaczony TYLKO dla osób z branży (serdecznie zapraszamy szefów kuchni, właścicieli restauracji, importerów, dystrybutorów wina, sommelierów, dziennikarzy, blogerów). Liczba miejsc jest ograniczona. Bardzo prosimy o MAILOWE POTWIERDZANIE swojej obecności na degustacji, gdyż kliknięcie opcji ""wezmę udział"" czy ""jestem zainteresowany"" NIE OZNACZA, że zostaną Państwo wpisani na listę obecności. Zgłoszenia (imię nazwisko, firma jaką się reprezentuje) prosimy przesyłać na adres: kapczynski@vinisfera.pl z tytułem „Kolacja ormiańska”.
dane organizatora: Ormiański wieczór! Wina i kuchnia Armenii - spotkajmy się,