MW Somm: Degustacja Château Mouton Rothschild

rozpoczęcie 2020-03-07, godz: 18.00
zakończenie 2020-03-07, godz: 20.00
Katowice, woj. śląskie
Opolska 17
Podczas ostatnich degustacji nie dało nie zauważyć się zainteresowania topowymi winami. Idę więc za ciosem i Waszymi sugestiami. Już 7. marca 2020 będziecie mieli okazję spróbować jednego z najbardziej prestiżowych i rozpoznawalnych win na świecie - legendarnego Château Mouton Rothschild.

Zdegustujemy wina z Francji, Włoch, Portugalii, Hiszpanii, a na koniec spróbujemy legendarnego Château Mouton Rothschild. Jest to wino, które należy do tzw. "pierwszej piątki" bordoskiej. Dołączyło do niej w 1973. Winnica znajduje się w AOC Pauillac w Bordeaux. Ciekawostką jest to, że od 1945 roku każdy rocznik ma inną etykietę. Odpowiedzialni za tworzenie etykiet byli między innymi tacy artyści jak: Braque, Dali, Picasso, Henry Moore, Miro, Chagall, Kandinsky, Andy Warhol, Francis Bacon, David Hockney i Lucian Freud. Za etykietę z rocznika 1999 odpowiada Raymond Savignac.

Lista win:
dane organizatora: MW Somm; Pole do Popisu, https://mwsomm.pl
Ambasada winaAmbasada winaProjektowanie stron wwwProjektowanie stron wwwŁukasz Król PhotographyŁukasz Król PhotographySyty trzmiel - Jedzenie i spokójSyty trzmiel - Jedzenie i spokójTaste IT AllTaste IT AllSommelierzy Auchan FBSommelierzy Auchan FBWinnica BalczewoWinnica Balczewo