Kobiecy Wieczór na Dzień Kobiet

rozpoczęcie 2020-03-09, godz: 18.00
zakończenie 2020-03-09, godz: 21.00
Kraków, woj. małopolskie
Józefińska 2
Kobiecy wieczór na Dzień Kobiet część 2 to drugie spotkanie z cyklu świętowania 8 marca.

9 marca, w poniedziałek, spotkamy się w krakowskiej ZaKładce.

CO NAS CZEKA PODCZAS TEGO WYJĄTKOWEGO WIECZORU?

1. prezentacja kolekcji Ciepielewska Design

2. Justyna Sieniawska, aktorka teatralna, telewizyjna i filmowa, coach oraz trener biznesu, ekspertka od wizerunku - opowie między innymi o autoprezentacji, budowaniu wizerunku i wystąpieniach publicznych.

3. w planie również networking

4. wino i przekąski

***

Ciepielewska Design 16-letnią tradycją po raz pierwszy w Krakowie! Zapraszamy na wyjątkową prezentację kolekcji Ewy Ciepielewskiej, której Gościem specjalnym, prowadzącą, a także od lat adresatką ubiorów będzie Justyna Sieniawska, coach oraz trenerka biznesu.
Pomysłodawczynią i założycielką CIEPIELEWSKA DESIGN jest Ewa Ciepielewska - projektantka z wieloletnim doświadczeniem, która tworzy unikatowe projekty z myślą o wszystkich kobietach, bez względu na wiek, czy rozmiar, które cenią nie tylko nowoczesność, ciekawy design, ale również jakość. Myślą przewodnią Ciepielewska Design jest Piękno Wielowymiarowe.
***
Rezerwacja miejsc przez EVENEA.
***
Wydarzeniu patronuje Stowarzyszenie Kobiety i Wino, organizacja kobieca, której celem jest promowanie edukacji o winie oraz aktywizacja przedsiębiorczości kobiet.
dane organizatora: ZaKładka Bistro de Cracovie, https://bit.ly/2PjyBK2
Ambasada winaAmbasada winaProjektowanie stron wwwProjektowanie stron wwwŁukasz Król PhotographyŁukasz Król PhotographySyty trzmiel - Jedzenie i spokójSyty trzmiel - Jedzenie i spokójTaste IT AllTaste IT AllSommelierzy Auchan FBSommelierzy Auchan FBWinnica BalczewoWinnica Balczewo