Chleb Wino Ser

rozpoczęcie 2020-06-12, godz: 13.30
zakończenie 2020-06-14, godz: 10.00
Sandomierz, woj. świętokrzyskie
Rynek 27
Szanowni Państwo,

Organizatorzy Festiwalu "Chleb Wino Ser" - UM Sandomierz, S.C.K. Sandomierz, Sandomierskie Stowarzyszenie Winiarzy L.O.T. oraz firma MATRIX, zapraszają do Sandomierza w dniach 12-13-14 czerwca 2020
To Festiwal sławiący polskie naturalne produkty, rodzimą kuchnię, tradycje i to co na naszych stołach najlepsze. Sandomierz od dłuższego czasu kojarzy się z dobrym jedzeniem, winem i owocami, a niezaprzeczalne walory turystyczne ściągają tu całe rodziny.
Na Sandomierskim Rynku będzie sporo atrakcji zarówno dla zwiedzających i wystawców - pokazy, degustacje, animacje oraz Festiwalowa Kawiarenka w której odbywać się będą spotkania i prezentacje gości specjalnych.
Przez trzy dni - w piątek, sobotę i niedzielę - będzie z nami Maciej Orłoś – znany i lubiany prezenter - który podjął się spinania słowem wydarzeń Festiwalowych.
dane organizatora: Chleb Wino Ser Sandomierz, 662 796 893; biuro@chlebwinoser.pl
Ambasada winaAmbasada winaProjektowanie stron wwwProjektowanie stron wwwŁukasz Król PhotographyŁukasz Król PhotographySyty trzmiel - Jedzenie i spokójSyty trzmiel - Jedzenie i spokójTaste IT AllTaste IT AllSommelierzy Auchan FBSommelierzy Auchan FBWinnica BalczewoWinnica Balczewo