Albino Piona. Degustacja win z Włoch połączona z kolacją

rozpoczęcie 2020-02-10, godz: 19:00
zakończenie 2020-02-10, godz: 21:00
Warszawa, woj. mazowieckie
Noakowskiego 16
Azienda Agricola Albino Piona to winnica z ponad stuletnią tradycją, która jest usytuowana w samym sercu regionu Custoza. Na 77 hektarach najważniejszymi odmianami są garganega i corvina. Wszystkie operacje wykonywane w winnicy i w winiarni nadzorowane są przez członków rodziny Piona w czwartym pokoleniu oraz ekspertów z dziedziny uprawy winorośli i wytwarzania wina, a także sprzedaży i marketingu. Efekty ich pracy są dobrze znane na rynku lokalnym (duża część win konsumowana jest we Włoszech), a w lutym bliższe poznanie win Albino Piona będzie możliwe na czterech spotkaniach z udziałem producenta w Polsce.

Degustację połączona z kolacją w Warszawie poprowadzi Alessandro Sani, export manager firmy. Na spotkaniu w BARaWINO przy ul. Noakowskiego 16, które odbędzie się 10 lutego (poniedziałek) 2020 roku będzie można spróbować czterech win. Koszt uczestnictwa w wydarzeniu to 140 zł/os. Cena obejmuje kieliszek każdego z prezentowanych win oraz specjalnie dobrane do nich menu degustacyjne.

Lista degustowanych win:
• Albino Piona Custoza DOC
• Albino Piona Bardolino Chiaretto DOC
• Albino Piona Bardolino DOC
• Albino Piona Azobe Verona IGT

Menu degustacyjne:
• Krewetka w tempurze, sos chimichurri.
• Tatar z łososia, mus z ogórka i awokado, posypka z fenkuła.
• Rolada z gęsiny, knedel z żurawiną, sos rozmarynowy.
• Policzek wieprzowy, puree ziemniaczane, szpinak z zielonym pieprzem, sos wiśniowy.

Bilety: https://www.marekkondrat.pl/albino-piona-degustacja-win-z-wloch-polaczona-z-kolacja-w-warszawie
dane organizatora: BaraWino, 668 671 393
Ambasada winaAmbasada winaProjektowanie stron wwwProjektowanie stron wwwŁukasz Król PhotographyŁukasz Król PhotographySyty trzmiel - Jedzenie i spokójSyty trzmiel - Jedzenie i spokójTaste IT AllTaste IT AllSommelierzy Auchan FBSommelierzy Auchan FBWinnica BalczewoWinnica Balczewo